Loading Flash movie...

Międzychodzkie  Towarzystwo Tenisowe
64-400 Międzychód
ul. Piłsudskiego 20/1
tel 957484407 kom 502258700
e-mail    wlodek07@interia.pl
 
 
MTT Międzychód zostało założone w dniu 14.01.2003 r. staraniem 16 miłośników i sympatyków tenisa ziemnego . W gronie tych osób szczególnym zaangażowaniem wykazały się Panie czynnie grające w tenisa .
MTT jako stowarzyszenie kultury fizycznej zostało zarejestrowane w Starostwie Międzychodzkim w rejestrze pod nr 14 . Zgodnie ze statutem władze stowarzyszenia
to :
Prezes Piotr Czarnecki
- Zarząd
- Komisja Rewizyjna
-Walne Zebranie
W chwili obecnej członków zwyczajnych jest 20 i nie posiadamy własnego majątku w postaci nieruchomości takich jak korty tenisowe . Działalności MTT jest finansowana całkowicie z środków własnych pochodzących ze składek członkowskich. W ramach działalności sportowej została zorganizowana liga amatorstwa tenisa ziemnego .Rozgrywki tenisowe oparte są o regulamin wewnętrznych stworzony i zatwierdzony przez członków stowarzyszenia .
W okresie letnim mecze tenisowe rozgrywane są na kortach o nawierzchni ceglanej ,natomiast zimą na kortach o nawierzchni sztucznej .
Korzystamy z kortów o nawierzchni ceglanej w Mierzynie u p.E.L. Staregów /www.kuzniakmlyn.pl/ oraz p. B.Marciniaka jak również p. J.Świtaja, p.S.Nowaka, które to korty przez w/w są zawsze świetnie przygotowane do sezonu tenisowego.
W okresie jesieni i zimy rozgrywki tenisowe odbywają się na dwóch kortach o nawierzchni sztucznej będących własnością M.Szudry oraz jego syna Macieja. W/w korty posiadają nowoczesne zaplecze sportowe.
Nadmienić należy również , że jako MTT uczestniczymy w lidze miast rozgrywających mecze tenisowe z takimi miastami jak : Szamotuły , Wronki , Grodzisk Wlkp , Oborniki Wlkp , Pniewy .